Važiuok pigiau (OSD)

  • SUTAUPO IKI 31 % BENZINO, DYZELIO ARBA DUJŲ.
  • ARKLIO GALIŲ PADIDINA IKI 16 %. Faktai>>>
  • DŪMINGUMĄ SUMAŽINA IKI 47 %. Faktai>>>
  • GARANTIJA VISAM GYVENIMUI.
  • IŠ NERŪDIJANČIO PLIENO PRECIZIŠKAI IŠPJAUTA LAZERIU.
  • SU PASIDIDŽIAVIMU! SUKURTA IR PAGAMINTA JAV.

Kaina 90 EUR.(be montavimo)                                                                                                                                                     Kaina: 49,99 EUR. (Be montavimo darbų).

Profesionaliai pagamintas OSD(Oro sistemos derintojas) padės Jūsų transporto priemonei veiksmingiau naudoti kurą. Kad ir kokį automobilį turite, pikapą, visureigį, sportinį auto, limuziną, vidutinio dydžio sedaną ar vienatūrį, jūs pastebėsite, kaip sumažės naudojamo kuro kiekis. Jei nerimaujate dėl kylančių kuro kainų, ar tiesiog turite kitų finansinių planų, primygtinai rekomenduojame derintoją, kuris suteiks jums galimybę su vienu litru kuro įveikti daugiau kilometrų.

OSD sutaupo iki 31 % kuro?

Derintojas sukelia "minitornadą", kurio pasekoje keičiasi oro(ir deguonies) kiekis įsiurbiamo kolektoriuje, dėl ko degimo kameroje geriau išplinta liepsna ir veiksmingiau įsisavinamas kuras. Jūsų ECU (kompiuteris)nuskaito duomenis nuo deguonies jutiklių ir užfiksavęs pokytį nutraukia tiekiamo kuro perteklių. Būtent dėl šios priežasties mažėja kuro sunaudojimas.

OSD padidina arklio galių iki 16 %?

Įsiurbimo sistemoje derintojas priverčia orą suktis verpetais, kaip viesulą. Tai leidžia orui sparčiau ir veiksmingiau įveikti vingius bei kampus.  Kuo greičiau oras juda įsiurbimo vamzdyje, tuo daugiau oro(kartu su deguonimi) patenka vidun, tuo daugiau galios turės jūsų automobilis, ir nesvarbu, ką jūs vairuojate – sunkvežimį ar visureigį(automatinė greičių dėžė -privalumas, o oro matuoklė- būtina). Štai, kaip viskas paprasta.

OSD gamintojai Jums siūlo garantiją visam gyvenimui?

Derintojas lazeriu preciziškai išpjautas iš 304 markės nerūdijančio plieno. Jis neturi judančių detalių ir laidų, kuriuos reikėtų sujungti. Siūlome garantiją visam gyvenimui, nes mūsų produktas yra aukščiausios kokybės.Pagarbiai,
Vytautas
Tel. +370 604 17177
[email protected]
Labai daug informacijos svetainės forume...