Garsas

 

Garso aparatūra.
Daugeliui žmonių automobilis yra antrieji namai. Gal todėl (bent jau Lietuvoje) , dauguma juos turi, nors nuosavo būsto įsigyti negali. Praleisdami juose galybę laiko(darbas pristatomų paslaugų sferoje, pervežimų paslaugos, ar tiesiog toks gyvenimo stilius) , pajunta poreikį girdėti šalia savęs muziką, klausytis žinių, ar tiesiog atsipalaiduoti. Tam tiesiog reikia audio(ir video)aparatūros. Metas, kai automobilyje „zyzdavo“ traškantis aparatėlis, seniai praeityje. Šiais „didžiosios elektroninės revoliucijos“ laikais, būtų tiesiog nesuprantama nepagalvoti apie Savo sveikatą(laikas, praleistas automobilyje, deja, įeina į gyvenimo trukmę). Todėl gana svarbu, kad jis nebūtų kankinantis ir alinantis. Pasakoti, jog muzika gerina net „dedeklių“ vištų produktyvumą, manau neverta, bet kas gali atsitikti su žmogumi, kokybiškai besiklausančiu jo mėgstamos melodijos ar diktoriaus balso, manau-galima. Verta ir padiskutuoti, nuo ko greičiau pavargstama-nuo sunkaus darbo(nesvarbu, fizinio ar protinio) ar nuo nemalonaus garso.
Tiesiog atsakykite, kodėl mes labai gerai girdime telefono skambutį ar žadintuvą? Žmonos „aimanas“ dėl naujų kailinių ar televizoriaus „ošimą“, pasibaigus programai(nors tik ką užsnūdome) ?
Viskuo kalti yra pikti dažniai. Dėl jų kyla nuovargis, „lėtėja apsisukimai“ ir visos blogybės. Automobilis yra uždara erdvė, todėl atrodo, jog  tuos „pikčiurnas“ lyg ir paliekame kitoje planetos pusėje. Nieku gyvu! Per "nefiltruotą eterį” ar per “iškraipymus” atkuriančius garsiakalbius(ir dar pastiprintus) juos, įsileidžiame vidun. O automobilis-uždara erdvė, pamenat? Kas gi vyksta su mumis ar mūsų keleiviais? Nuvykę iš taško A į tašką B, mes jau... Ar verta taip save kankinti...?
Garso aparatūros montavimas, specifinis dizainas ir akustika. Konsultacijos ir patarimai.
Ilsėkitės savo antruosiuose namuose!!!


Pagarbiai,
Vytautas
Tel. +370 604 17177
[email protected]
Labai daug informacijos svetainės forume...