Diagnostika

Pagrindiniu automobilio mazgu laikomas variklis (automobilio širdis). Nuo to kaip jis dirba priklauso automobilio eksploatacija. Jei Jūsų automobilio variklis dirba netolygiai (jei iš viso dirba), naudoja daug degalų, prastai vedasi, ar gęsta sankryžose, apie komfortą negali būti jokios kalbos. Ir nei elektriniai langai, ar šildomos sėdynės nuotaikos nepataisys. Išvada peršasi viena, jei sušlubavo „širdis“ (šiuo atveju-variklis), reikia nedelsiant kreiptis į specialistus.

Tačiau, kaip ir medicinoje,  egzistuoja įvairiausi gydymo būdai. Vieni iš karto keičia detales, kiti - „šamanauja“, gydo liaudies tradicijų, paremtais metodais, dar kiti - diagnostinės aparatūros pagalba nustato „ligą“ ir tik tada ją „gydo“.

Mes esame pasirinkę trečiąjį variantą. Tačiau negalime teigti, jog visus automobilius galime diagnozuoti. Automobilių rūšių yra labai daug ir visai visų pažinti negalima, o ir „servisiukas“  per mažas, visai įmanomai diagnostinei aparatūrai...

Tačiau ne visada reikia „lysti“ prie automobilio „proto“ (kompiuterio), kartais užtenka ir paprastesnio būdo gedimams nustatyti. Tam naudojame LBM diagnostinį stendą. Tačiau jei visgi nesuradome „ligos“, tai būtinai patarsime kitus specialistus, kurie, specializuojasi būtent toje srityje. Na, o mes galime:

Variklio diagnostika.

1. 6 komponentų, išmetamųjų dujų patikra ir reguliavimas.CO, COcor,CO2, O2, HC, AFR.
2. Aukštos įtampos patikra ir remontas. Žvakės, aukšt. įtampos laidai ,skriejikas, dangtelis ir t.t.
3. Dinamininės ir fizinės kompresijos patikra.
4. Uždegimo kampo reguliavimas. 
5. Baterijos įkrovos patikra.
6. Karbiuratorių remontas ir reguliavimas.
7. Įpurškimo sistemų diagnostika ir remontas.

Kompiuterine diagnostika.

Visos elektroninės sistemos testavimas (pvz variklio, komforto, klimato, pakabos,kompiuteris), klaidų suradimas, jų šalinimas, daviklių patikra ir t.t.
Kadangi naudojame vokiečių gamybos skenerį - KTS (BOSCH firmos), tai ir „ligas" geriausiai nustatome pastariesiems ir kitiems europoje pagamintiems automobiliams.
Su universaliu skeneriu CARMANSCAN diagnozojami daugausiai azijos (japonų, korėjos, kiniečių) firmų automobiliai.
Šiuo metu esame įsigiję labai nemažai specializuotų skenerių Mersedes-Benz, BMW, , Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Opel, Renault, Peugeout, Citroen automobilams - todėl tiems automobilams jau galime atlikti daug kruopštesnius patikrinimus, ir jau funkcionuoja mūsų partnerio servisiukas Šnipiškėsė.
Kaina:30 EUR.
Kaina 24 EUR.

Priešdujinė diagnostika.

Automobilio patikra prieš dujinės įrangos montavimą. Specifinių parametrų patikra (o gal iš viso nepatartina į Jūsų automobilį montuoti dujinę įrangą...?) .
Kaina 20 EUR.
Kaina 5 EUR.


Pagarbiai,
Vytautas
Tel. +370 604 17177
[email protected]
Labai daug informacijos svetainės forume...