Informacija

Dujos virtuvėje, ir dujos automobilyje - skirtingos. Dujos virtuvėje (apie kurias pastoviai postringauja valdžios vyrai, jog Rusija brangins), yra gamtinės, o automobilis varomas suskystintomis naftos dujomis (ir kaina yra tiesiogiai surišta su benzino kaina).

Dujos - alternatyvus kuras pastoviai brangstančiam benzinui. Tai ne tik ekologiškas, ekonomiškas kuras, bet automobiliui netgi labiau tinkantis nei benzinas. Keletas pavyzdžių: dujos netirpsta tepale, vadinasi ir jo neskiedžia. Reiškia ilgėja variklio resursas. Degant benzinui, degimo kameroje ant cilindrų, vožtuvų, žvakių susidaro sluoksnis nuodegų. Degant dujoms-taipogi, bet kaitaliojant abu kuro mišinius dėl oktano ir degimo temperatūrų skirtumų, šios nuodegos šalinamos. Rezultatas-vėl tas pats. Degant dujoms, išmetamosiose dujose yra daug mažiau sunkiųjų metalų ir visų kitų nuodų. Mažiau teršiama gamta mes patys mažiau nuodijamės.

Ekonomija iš viso akivaizdi, nežiūrint į tai kad propano-butano dujų kaina Lietuvoje yra akivaizdžiai per didelė. Nors jos tėra atlieka, perdirbant naftą į šviesiuosius produktus, benziną ir dizeliną(ta kaina, kurią Jūs matote, šalia benzino ar dizelino, yra netikra) . Pildantis dujas, visada gaunate mažiausiai 5 centų nuolaidą.

Telieka tik įsimontuoti dujų įrangą savo automobilyje ir...Pagarbiai,
Vytautas
Tel. +370 604 17177
[email protected]
Labai daug informacijos svetainės forume...