Pagrindinis

Taigi mielieji,


Supraskim, niekas nepasirūpins skęstančiuoju, jeigu jis nepasirūpins pats. Kuro kainos nebenukris, jeigu nors kiek tai ir įvyktų, tai niekada jos nebebus tokios, kokios kažkada buvo… O ir nereikia apie tai galvoti, reikia išspausti iš bet kokios kuro rūšies maksimalų kilometrų kiekį. Automobilių gamintojai, to nesiruošia daryti, nes jie yra labai stipriai priklausomi nuo naftininkų (plastikiniai įsiurbimo kolektoriai, įpurškimo sistemų "makalavimas" ir visokie veiksniai, kad tik "žmogučiai" neįmontuotų (arba tik brangu būtų) dujinių sistemų). Karburatoriniai automobiliai naudojo vos ne tiek pat kuro bet ir remontui buvo labai paprasti, ir įmontuoti dujas buvo žaibiškai paprasta, apie patikimumą kalbėti tikriausia neverta, nes visi pamenam, kad ne viena karta važiavo ir dar būtų važiavus su tokiais automobiliukais, valdžia irgi nieko nedarys, nes ji lygiai taip pat priklausoma nuo naftininkų(kad ir mažytė smulkmenėlė važiuoti kiaurus metus su įjungtais žibintais)..., energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta, tai jau papildomi litrai kuro, kurie yra paverčiami niekam nereikalinga šviesa…Alternatyvus kuras kaip dujos, vandenilis arba elektra yra šiokia tokia išeitis, bet kelias jiems yra užkertamas tų pačių naftininkų, arba jų valdomų funkcionierių…, pasirūpinti paprastais "žmogiukais" nėra kam, sakoma reikia taupyti, o būdų kaip tai daryti nepasiūlo niekas…Lieka tik vienintelis- nebevažiuoti, bet visi puikiai suprantam, kad tai neįmanoma. Arba susimontuoti dujinę ar vandenilinę sistemą yra per brangu, o gal neleidžia netgi techninės sąlygos…


Kaip ir buvo žadėta, ataskaita kuri turėtų priversti susimąstyti, nors kiek galvojantį žmogų.
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/687115.241-=(29548471
Šią nuorodą gavau iš draugo žmonos, kuri prieš "krizę"grįžo iš JAV, kur pastoviai gyveno ir kur šiuo laiku labai nesaldu, bet Jai Lietuvoje viskas labai įdomu. Tačiau ji žinojo, kuo aš užsiimu.


„Sutvėrimas“ nr.1
Lietuvoje jau nuo2006m pabaigos, šios svetainės forume išnarstytas ir iškalbėtas iki negaliu. Visiškai atitinkantis visus gamintojo teiginius. Tai amerikietiškas gaminysOSD(oro srauto derintojas), sumažinantis kuro sąnaudas iki 31% ir pridedantis galios iki 16%. Dėl savo adekvačios išvaizdos sukeliantis lyg ir netikrumo įspūdį. Tačiau tinka ne visiems automobiliams, nors per tą laiką pradirbom daug praktinių užduočių, kūrybai vietos dar liko.


„Sutvėrimas“ nr.2
Lietuvoje nuo 2008m vidurio, jie yra skirtingi skirtingoms transporto rūšims. Tinka visiškai visoms kuro rūšims, ir visokių modifikacijų automobiliams. Japonų gaminys turintis CarUp pavadinimą. Charakteristikomis primena OSD, nors yra šalių, kur manoma ir kitaip pvz. http://www.carup.com.au/ .Tačiau mūsų klimatinių sąlygų bandymai yra jau minėti. Tai apie 30% mažiau kuro ir apie 15% prideda galios .., bet yra vienas bet(smulkiau jo aprašyme).


„Sutvėrimas“ nr.3
Lietuvoje nuo 2008 vidurio. Tai yra priedas į tepalus Motorup mažinantis trintį iki 61% , amerikietiškas gaminys. Tinka visiškai visiems automobiliams. Gamintojas traktuoja ir kuro mažėjimą, iki 12,5 % ir galingumo padidėjimą ir eksplotacijos prailgėjimą iki 9%, bei apsaugantį variklius nuo aibės blogų ir jį ardančių procesų. Ir pabrėžia kad tai gaminys neturintis analogų, nes neturi nei metalų, molibdenų("daktarų" sudėtinės dalys), ar dar kitokių priemaišų ir yra visiška sintetika.


„Sutvėrimas“ nr.4
Vandenilio generatorius(HHO). Ta linkme darbai prasidėjo 2008 m. pradžioje.., ir jau yra rezultatai, HAFC +PICC technologijos ir automobilis tampa hibridinis. Kuro(buvusio, dizelino arba benzino), vartoja apie 50%, 75% mažiau... ir tai ne riba. Taip buvo galvojama, paaiškėjo,kad suspaudus vandenilį bent iki 5 atmosferų jis tampa nebedegus, taip kad visi pasiūlymai inernete pilkit vandenį ir važiuokit yra pasakos ir MELAS.


„Sutvėrimas“ nr.5
Tai visus išbandymų kriterijus įveikusi dujinė sistema automobiliams, vėlgi tai tinka ne visiems, ne visų modifikacijų transporto priemonėms.


"Sutvėrimas" nr.6
Lietuvoje, tik pradeda savo "kelią". Gal nuo 2008-9m. Tai Bio Etanolis(E 85). Kad Jūsų automobilis Jį pripažintų kaip "savą", reikalingas adapteris, kuris labai praplečia automobilio"skonį", .su juo galima važiuoti naudojant labai netikėtas kuro rūšis....Viską sugadino akcizai ir ankainiai. NEABEAPSIMOKA.

Įsitikinkite Patys

Apie kainas:
OSD- 90 EUR. 40 EUR. 
CarUp- 300 EUR. 130 EUR. Sunkiesiems automobiliams iki 686 EUR.
Motorup- 90EUR. 50 EUR.(kaip pvz. Vokietijoje129 EUR. yra akcijinė kaina, vokiečiai švenčia 20 metų, kai šis nuostabus "pilietis" papildė Jų gretas. http://www.motorup.de/).
Vandenilio generatorius(HHO) ~00.00 EUR (8-10cil).
Dujinės sistemos- (skyriuje dujos).
Bio Etanolio adapteris- ~250EUR. 116 EUR.Visų "sutvėrimų" galima įsigyti visuose 5-iuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose(apie telefonus informacija yra " sutvėrimų platinimas"), ir po truputį šis "judėjimas" plečiasi visoje Lietuvoje.
Kuro kainos kyla ir tikriausiai kils.
Linkime gero kelio Jums, Jūsų šeimoms, kolektyvams, kompanijoms, ir netgi valstybei, bei atgaivos piniginei.Pagarbiai,
Vytautas
Tel. +370 604 17177
[email protected]
Labai daug informacijos svetainės forume...